Culha Ajans

Neden Baskılı Reklam?

Her alanda markanızın prestijini hedef kitlenize tanıtmak ve marka biliniriliğini artırmak için.

Matbaa 

Culha Ajans işletmenizin her ihtiyacına teknolojinin en üst seviyesinde karşılık verdiği gibi, baskı ve matbaa hizmetlerinde de kusursuzu yakalamanıza yardımcı olur.

Promosyon

Promosyon ürünleri hem malzeme hem de tasarım açısından kaliteliyse, uzun süre kullanılan, insanların hayatında uzun dönem yer alan ve anılarının bir parçası olan materyallerdir.

Açık Hava Reklamları

 Akılda kalıcıdır, bilinçaltında yer eden Tabelalar,Totemler,Cam,Standt Giydirlemleri vb Marka bilinirliğini ve tanıtımını artıracak, Firmalara prestijinizi artırmayı hedefliyoruz

Kullanıcı Odaklı Uzmanlarımız Size Destek Vermeye Hazır!

Deneyimli uzmanlarımız Baskılı Reklam Ürünleri ile ilgili en güncel bilgilere ve en iyi tasarımlara hakimdir. Reklam hesabınızı bize teslim edin ve yeni müşterilerinizin keyfini çıkarın!

Rakip Analizi

Markanızı rakiplerinizden ayırarak, sizi görünür kılacak  tasarımlar ile fark katın. Herkesin aklında siz kalacaksınız!
 

Kurum Rekleri

Renkleri sihri sizleri de düşündürmüyor mu? İnsanların renklerle olan bağı çok öncelere kadar gidiyor. Öyle ki renklerin insan üzerinden muazzam bir etkisi söz konusu. Bu yüzden firmanızın renkleri çok önemlidir. Renk seçimi yaparken firmanızın hizmet verdiği sektör ve insanlara vermek istediği mesajı doğru vermeniz gerekir.
 

Doğru Yazı Tipleri

Genel olarak sade ve kolay okunacak yazı tiplerini tercih ediyoruz. Böylece ziyaretçilerin aklında kalabilecek ve zorlanmadan okuyabilecekleri bir yazı tipiyle logonuzu oluşturuyoruz. Size özel yazı tipleriyle logonuza şıklık katıyoruz.
 

Özgün Tasarım

Tasarlarken hem basit ve karmaşık olmayan bir tasarıma sahip olmalısınız hem de farklı olmalısınız. Piyasada olan logolardan kopya olmayan tamamen markanıza ait olan ve hikayenizi yansıtacak bir özgün logo tasarımı yapıyoruz.

Gaziantep Basılı Reklam İşleri (Kartvizit,Broşür,Katalog,Davetiye,El ilanı,Afiş,Açık hava reklamları,Tabela,Cam giydirme ) Vb..

Basılı Reklam İşleri Nedir?

insanları bir ürün veya hizmetten gönüllü olarak faydalanmaya teşvik etmek, dikkatlerini ürüne, hizmete, markaya çekmek amacıyla yapılan yazılı, görsel ve işitsel çalışmaların bütünüdür. Hedef kitleyi markadan çıkan ürün kullanmaya, denemeye ikna etmek anlamına gelen reklam, özgün bir içeriğe sahip olmalıdır. Reklam çalışmalarında tüketicilerin dikkatini ürüne yönlendirmek, görsel ve işitsel anlamda algıda seçicilik yaratmak gibi temel amaçlar yer alıyor.

Basılı Reklam Ürünlerinin Faydaları

Basılır Reklamlar mizahi, duyarlı, neşeli, enerjik, hüzünlü ve şaşırtıcı gibi farklı duyguları barındıran özelliklerde olabilir. Reklamların içeriğindeki her detay tüketiciye ulaşmalıdır. Tüketiciler mevcut reklamı izlediğinde ürünü merak etmeli, ürünle ilgili vaat edilen hususlara inanmalı ve denemek istemelidir. Reklamların hedefi her zaman satışları artırmak olsa da çoğunlukla markayı tüketicinin zihnine yerleştirmek gibi yan hedefleri vardır. Reklam yapmanın markalara sağlayacağı faydalar şöyledir;

 • Reklamlarla tüketici ve marka arasında iletişim kurulur.
 • Tüketiciye marka hatırlatılır, markanın yenilikleri aktarılır.
 • Markanın bilinirliğini artırır, tüketiciye güven verir.
 • Markanın güvenirliğini artırır, müşterilerin zihninde güvenilir marka imajı oluşturulur.
 • Satış rakamlarını yükseltir.

Grafik Tasarım Nedir ?

İzlediğimiz televizyon kanallarında, web sitelerinde, mobil cihazlarda, bilgisayar oyunlarında, kitaplarda, broşürlerde, afişlerde, billboardlarda hatta üzerimize giydiğimiz tişörtlerde günlük hayatımızın hemen hemen her yerinde grafik tasarımla karşılaşırız.
Kullanımı çok eski tarihlere dayanan, iş yelpazesi oldukça geniş olan grafik tasarımını, belirli bir düşüncenin ya da metnin görsel ögeler kullanarak iletilmesi olarak tanımlayabiliriz.

Grafik Tasarım Neden Önemlidir?

Hayal gücü ve yaratıcılık temelleri üzerine kurulu bir grafik tasarım çalışması, iletilmek istenen mesajın akılda kalıcı olmasındaki en büyük etkendir. Başarılı grafik tasarım çalışmalarının yer aldığı web siteleri görsel olarak kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Bu durum da siteyi ziyaret eden kullanıcıların sayısını artırmakta ve site içinde daha fazla vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

En Çok Merak Edilenler

Web Tasarımı Neden Önemlidir?

Teknolojinin gelişimi ve kullanımının artmasıyla birlikte dijitalleşen çağımızda, parmakla gösterilir firma olmanın yollarından biri de web sitesine sahip olmaktan geçer. Sektörde lider konuma gelinmesi ancak olabildiğince geniş kitlelere hizmetleri, ürünleri tanıtmakla mümkündür.

Harika bir web tasarımıyla birlikte günümüz teknolojisinde artık hizmetlerin ulaştırılmasında coğrafi uzaklığın önemi kalmamakla birlikte farklı sahalarda da prestij ve güç kazanılmasına da olanak sağlamaktadır.

Web Tasarıma neden ihtiyaç duyulur

Birden çok farklı amaçla Web Tasarımına ihtiyaç duyulur:

 • Kurumsal tanıtım amacı güden web siteleri
 • Ticari ürün satış ve tanıtımı yapan web siteleri
 • Bireysel makaleler içeren blog siteleri
 • Haber bültenleri içeren web siteleri
 • Sosyal medya web siteleri
 • Online satış veya E-ticaret web siteleri
 • Farklı sektördeki işletme, ürün ve hizmetleri bir araya getiren dizin, liste siteleri gibi farklı sektör ve alanlarda web sitesi tasarımına ihtiyaç duyulur.

Web sitesi açmak ne kadar

Web sitenizin türü, vereceğiniz hizmetlerin sayısı, farklı dillere sahip olup olmaması, projenizin türüne göre kullanılacak barındırma hizmeti ve e-posta hesaplarınızın sayısı, kotasına göre internet siteleri için ücretlendirmeler değişkenlik gösterebilmektedir.  Dünyanın farklı kıtalarında hizmet veren kurumsal bir şirketin web tasarım ihtiyaçları kişisel bir blog veya küçük bir işletmenin sitesine göre oldukça farklılık göstermektedir. Web tasarım fiyatları da ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kafanızda projenizle ilgili detayları belirledikten sonra çekinmeden uzmanlarımızdan size ve ihtiyaçlarınıza özel bir teklif alabilirsiniz.

İnternet sitemin tamamlanması ne kadar sürer?

Projenizin türü ve içeriği bu konuda oldukça belirleyici olmakla birlikte normal koşullarda internet sitelerinizi 2-14 iş günü içerisinde teslim edebiliyoruz.

Ödemeyi ne zaman alıyorsunuz?

Sizin için çalışmaya başlamadan önce size özel alan adı, sunucu ve tema satın almaları yapıyoruz. Bu yüzden ödemelerinizin bir kısmını işe başlamadan önce, kalan kısmınıysa siteniz tamamlandıktan sonra yapabilirsiniz.

İnternet sitemin yönetim paneli olacak mı?

Sitelerimizde Dünya’nın en popüler CMS (İçerik Yönetim Sistemi) sistemi WordPress kullanmaktayız. (Dünya’daki her 3 siteden 1’i bu sistemi kullanıyor.) Arzu etmeniz halinde size özel bir kullanıcı oluşturarak yönetim panelimize erişiminiz sağlanacaktır. Kolaylıkla site içerisindeki herhangi bir içeriği değiştirebilir, dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

İnternet siteme herhangi bir şey ekleyebilir miyim?

Sitenize dilediğiniz zaman istediğinizi ekleyebilirsiniz. Reklam hizmetimizden satın alan müşterilerimiz için gerekli güncellemeler ekibimiz tarafından yapılır.

Grafik Tasarımın hangi alanlarında hizmet veriyorsunuz

Logo tasarım,Sosyal medya , Web içerik , Ambalaj, Matbaa ve reklam adına daha bir çok Grafik tasarım alanında hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Teklif Alın