Culha Ajans

İşinizi İnternete Taşıyoruz

Web Sitesi ve Açılış Sayfası tasarım hizmetlerimizle herhangi bir mağazadan çok daha fazla müşteriye aynı anda hizmet verebileceğiniz hızlı, uyumlu, geliştirilebilir kullanıcı odaklı internet siteleri tasarlıyoruz. İşinizi internete taşımaya hazır mısınız? 

Hızlı ve Uyumlu

Teknik optimizasyonlarımız ve gelişmiş sunucularımız sayesinde hızla çalışan internet sitelerimiz Bilgisayar, Tablet, Televizyon ve TV gibi tüm ekranlarla uyumlu responsive yapıda çalışıyor.

Geliştirilebilir

Hızla değişen piyasa koşulları ve müşteri alışkanlıklarına uyum sağlayabileceğiniz, tasarımdan içeriğe kolay geliştirilebilen ve A/B testlerine uyumlu dünyanın en popüler alt yapısını kullanıyoruz.

Kullanıcı Dostu

Kullanıcılarınızın aradıkları ürün ve hizmetlere kolayca ulaşarak aksiyon alabileceği ürün ve hizmetlerinizle ilgili sorularına yanıt bulabilecekleri kullanıcı dostu siteler tasarlıyoruz.

Reklam Uyumlu

Online reklamlarla uyumlu kolayca geliştirilebilir gelişmiş alt yapı.

Yüksek Dönüşüm

Kullanıcılarınızın kolaylıkla işlem yapabilecekleri etkileyici arayüzler.

Sınırları Kaldırın!

5000’den fazla özel eklentiyle WooCommerce tabanlı e-ticaret sitelerinizin yapabileceklerinin sınırı yoktur. İşinizi Dünya’ya entegre edin.

Google Uyumlu

Arama motorlarının kolaylıkla tarayabileceği dünyanın en çok kullanılan alt yapısı.

Tüm Cihazlarla Uyumlu

Kullanıcılarınızın tamamını memnun edecek %100 uyumlu bir tasarım.

Gelişmiş Sunucular

Alt Yapınız Dünya standartlarında yazılımcılar tarafıdan üst düzey güvenlik için geliştirilirken verileriniz Türkiye’de elinizin altında durur!

Eloiny Care

E-Ticaret

eloiny.com.tr 

Pazarcık Havadis 

Dijital dönüşüm

pazarcikhavadis.com

Son zamanlarda yaptığımız bazı Web Tasarım projelerimiz.

Basingstoke HB Cars

Dijital dönüşüm (İngiltere)

basingstokehbcars.com

Son zamanlarda yaptığımız bazı Web Tasarım projelerimiz.

Eloiny Care

E-Ticaret

eloiny.com.tr 

Pazarcık Havadis 

Dijital dönüşüm

pazarcikhavadis.com

Basingstoke HB Cars

Dijital dönüşüm (İngiltere)

basingstokehbcars.com

Ücretsiz Teklif Alın

  En Çok Merak Edilenler

  Web Tasarımı Neden Önemlidir?

  Teknolojinin gelişimi ve kullanımının artmasıyla birlikte dijitalleşen çağımızda, parmakla gösterilir firma olmanın yollarından biri de web sitesine sahip olmaktan geçer. Sektörde lider konuma gelinmesi ancak olabildiğince geniş kitlelere hizmetleri, ürünleri tanıtmakla mümkündür.

  Harika bir web tasarımıyla birlikte günümüz teknolojisinde artık hizmetlerin ulaştırılmasında coğrafi uzaklığın önemi kalmamakla birlikte farklı sahalarda da prestij ve güç kazanılmasına da olanak sağlamaktadır.

  Web Tasarıma neden ihtiyaç duyulur?

  Birden çok farklı amaçla Web Tasarımına ihtiyaç duyulur:

  • Kurumsal tanıtım amacı güden web siteleri
  • Ticari ürün satış ve tanıtımı yapan web siteleri
  • Bireysel makaleler içeren blog siteleri
  • Haber bültenleri içeren web siteleri
  • Sosyal medya web siteleri
  • Online satış veya E-ticaret web siteleri
  • Farklı sektördeki işletme, ürün ve hizmetleri bir araya getiren dizin, liste siteleri gibi farklı sektör ve alanlarda web sitesi tasarımına ihtiyaç duyulur.

  Web sitesi açmak ne kadar?

  Web sitenizin türü, vereceğiniz hizmetlerin sayısı, farklı dillere sahip olup olmaması, projenizin türüne göre kullanılacak barındırma hizmeti ve e-posta hesaplarınızın sayısı, kotasına göre internet siteleri için ücretlendirmeler değişkenlik gösterebilmektedir.  Dünyanın farklı kıtalarında hizmet veren kurumsal bir şirketin web tasarım ihtiyaçları kişisel bir blog veya küçük bir işletmenin sitesine göre oldukça farklılık göstermektedir. Web tasarım fiyatları da ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kafanızda projenizle ilgili detayları belirledikten sonra çekinmeden uzmanlarımızdan size ve ihtiyaçlarınıza özel bir teklif alabilirsiniz.

  İnternet sitemin tamamlanması ne kadar sürer?

  Projenizin türü ve içeriği bu konuda oldukça belirleyici olmakla birlikte normal koşullarda internet sitelerinizi 2-14 iş günü içerisinde teslim edebiliyoruz.

  Ödemeyi ne zaman alıyorsunuz?

  Sizin için çalışmaya başlamadan önce size özel alan adı, sunucu ve tema satın almaları yapıyoruz. Bu yüzden ödemelerinizin bir kısmını işe başlamadan önce, kalan kısmınıysa siteniz tamamlandıktan sonra yapabilirsiniz.

  İnternet sitemin yönetim paneli olacak mı?

  Sitelerimizde Dünya’nın en popüler CMS (İçerik Yönetim Sistemi) sistemi WordPress kullanmaktayız. (Dünya’daki her 3 siteden 1’i bu sistemi kullanıyor.) Arzu etmeniz halinde size özel bir kullanıcı oluşturarak yönetim panelimize erişiminiz sağlanacaktır. Kolaylıkla site içerisindeki herhangi bir içeriği değiştirebilir, dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

  İnternet siteme herhangi bir şey ekleyebilir miyim?

  Sitenize dilediğiniz zaman istediğinizi ekleyebilirsiniz. Reklam hizmetimizden satın alan müşterilerimiz için gerekli güncellemeler ekibimiz tarafından yapılır.

  Grafik Tasarımın hangi alanlarında hizmet veriyorsunuz

  Logo tasarım,Sosyal medya , Web içerik , Ambalaj, Matbaa ve reklam adına daha bir çok Grafik tasarım alanında hizmet vermekteyiz.