Culha Ajans

Web Sitenizi Arama Motorları İçin Optimize Ediyoruz!

Web Sitesi Mimarisi

SEO uzmanı ekibimiz, web sitenizin aramalarda rahatlıkla bulunabilir, arama motorlarınca görülebilir, kolaylıkla taranabilir olması için etkili ve kanıtlanmış teknikler kullanarak sizleri sektörünüzde lider pozisyona taşır.

Odaklı Anahtar Kelimeler

Benzersiz İçerik Stratejisi

SEO uzmanı ekibimiz, yalnızca içeriklerinizi geliştirmekle kalmaz aynı zamanda dönüşüm sağlayacak olan spesifik konular üzerinde incelikli araştırmalar yapar sizlere etkileyici içerikler sunar 

Kullanıcı Odaklı Uzmanlarımız Size Destek Vermeye Hazır!

Deneyimli uzmanlarımız hızla gelişen Google SEO ile ilgili en güncel bilgilere ve en iyi uygulamalara hakimdir. Web sitenizi bize teslim edin ve yeni  müşterilerinizin keyfini çıkarın!

UX Tasarım

kullanıcının web sitesindeki etkileşiminin nasıl olacağını kurgular. Kullanıcı deneyimi tasarımı, kullanıcının işletmeyle girmiş olduğu etkileşimdeki verimliliği artırmaya, etkileşimin kalitesini artırmaya yönelik yapılan çalışmalardır.

Kaliteli Geri Bağlantılar

Geri bağlantılar, bir web sitesine güven oyu gibidir. Kaliteli, kendini ispatlamış web sitesi; web sitenize güvenip bağlantı veriyorsa, bu arama motorları için değerli geri bağlantıdır. Ancak, geri bağlantıların güçlü ve kaliteli olması gerekir.

Web Sitesi Trafik Raporu

Müşterilerinizin sizlere nasıl ulaştığını, hangi sayfalarınzın ne süre incelendiği gibi değeri analizleri sizlere düzenli aralıkla sunarız. Yapılan iyileştirmelerin ne denli etkili olduğunu tahminlemeye gayret gösteririz.

Güçlü Sosyal Medya

Kaliteli bir konumunuzun olması için olmazsa olmazların başında ilgiyle desteklenmiş sosyal medya platformları gelir. Güçlü bir sosyal medyaya sahip olmanız sizleri üst sıralara taşımada öncü olacaktır.

En Çok Merak Edilenler

SEO Nedir?

Arama motoru optimizasyonu olan SEO Google, Yandex, Yahoo gibi popüler arama motorlarına odaklanarak, bir web sitesini organik olarak arama sonuçlarında daha yüksek sıralama alması için sürekli olarak yapılan iyileştirmelerdir. İyileştirmeler; sayfa içi optimizasyon, kaliteli içerik ve yetkili bağlantı oluşturmaya kadar detaylı çalışmaları kapsar. 

SEO’ya Neden İhtiyaç Duyulur?

Günümüzde herkes ürün ve hizmet ihtiyaçlarını karşılamadan önce arama, araştırma yapar. Kısıtlı imkanlar dahilinde ihtiyacına en uygun ve kaliteli ürünü, hizmeti keşfetmeye çalışır. Tüm bu işlemleri yaparken arama motorları kullanılır. Eğer ilk sayfada isminiz görünmezse müşteri sizin varlığınızdan bile haberdar olmayacaktır. SEO çalışmalarıyla web sitelerinin bulunduğu konum iyileştirilmeye, üst sıralar taşınmaya çalışılır. Dolayısıyla dönüşümlerinizin olabilmesi için ilk sıralarda yer edinebilmek, web sitelerinin kalitesini artırabilmek için birtakım arama optimizasyonları gerçekleştirmek zorunludur.

SEO Analizi Nasıl Yapılır?

SEO uzmanı ekibimiz öncelikli olarak web siteniz için gerekli araştırma ve analizleri yapmakla başlar. Arama motorlarının web sayfasınızI daha anlamlı bulabilmesi için yapılan çalışmalar; site içi SEO (on page SEO) ve site dışı SEO (off page SEO) olarak ikiye ayrılır. Yapılan SEO çalışmalarında; piyasa ve rakip analizi, anahtar kelime araştırması, hedef kitlenin belirlenmesi, içerik optimizasyonu, teknik SEO, mobil optimizasyon, kullanıcı deneyimi tasarımı ve veri analizi gelmektedir.

Web sitesi açmak ne kadar

Web sitenizin türü, vereceğiniz hizmetlerin sayısı, farklı dillere sahip olup olmaması, projenizin türüne göre kullanılacak barındırma hizmeti ve e-posta hesaplarınızın sayısı, kotasına göre internet siteleri için ücretlendirmeler değişkenlik gösterebilmektedir.  Dünyanın farklı kıtalarında hizmet veren kurumsal bir şirketin web tasarım ihtiyaçları kişisel bir blog veya küçük bir işletmenin sitesine göre oldukça farklılık göstermektedir. Web tasarım fiyatları da ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kafanızda projenizle ilgili detayları belirledikten sonra çekinmeden uzmanlarımızdan size ve ihtiyaçlarınıza özel bir teklif alabilirsiniz.

İnternet sitemin tamamlanması ne kadar sürer?

Projenizin türü ve içeriği bu konuda oldukça belirleyici olmakla birlikte normal koşullarda internet sitelerinizi 2-14 iş günü içerisinde teslim edebiliyoruz.

İnternet sitemin yönetim paneli olacak mı?

Sitelerimizde Dünya’nın en popüler CMS (İçerik Yönetim Sistemi) sistemi WordPress kullanmaktayız. (Dünya’daki her 3 siteden 1’i bu sistemi kullanıyor.) Arzu etmeniz halinde size özel bir kullanıcı oluşturarak yönetim panelimize erişiminiz sağlanacaktır. Kolaylıkla site içerisindeki herhangi bir içeriği değiştirebilir, dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

İnternet siteme herhangi bir şey ekleyebilir miyim?

Sitenize dilediğiniz zaman istediğinizi ekleyebilirsiniz. Reklam hizmetimizden satın alan müşterilerimiz için gerekli güncellemeler ekibimiz tarafından yapılır.

Grafik Tasarımın hangi alanlarında hizmet veriyorsunuz

Logo tasarım,Sosyal medya , Web içerik , Ambalaj, Matbaa ve reklam adına daha bir çok Grafik tasarım alanında hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Teklif Alın