Culha Ajans

Neden İnstagram Reklamları?

İnstagram Reklam Yönetim hizmetimiz işletmenize hayran olacak yeni müşteriler kazanmanın en hızlı ve kârlı yoludur. Çünkü İnstagram 2022 yılı itibari ile en çok ziyaretçi alan 2. sosyal platform seçildi.

İnsanların Dikkatini Çekin

Aktif gerçek kullanıcıları ve gelişmiş reklam modelleriyle İnstagram insanların dikkatini çekmek ve işletmenize hayran bırakmanın en iyi yoludur. Yeni müşterileriniz İnstagram’da.

Güçlü Hedefleme Araçları

İnstagram Reklamları ile dilediğiniz demografi, ilgi alanı, davranış ve konumdaki müşterilere erişebilirsiniz. İşletmenizin 5 km yakınında veya dilerseniz dünyanın diğer köşesinde.

Bütçe Kontrolü

İnstagram Reklamları ile dilediğiniz tutarda reklam harcaması yapabilir, reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Yalnızca harcamak istediğiniz kadar ücretlendirilirsiniz

Kullanıcı Odaklı Uzmanlarımız Size Destek Vermeye Hazır!

Deneyimli uzmanlarımız hızla gelişen Sosyal medya ile ilgili en güncel bilgilere ve en iyi uygulamalara hakimdir. Reklam hesabınızı bize teslim edin ve yeni müşterilerinizin keyfini çıkarın!

Araştırma & Keşif

Ürün ve hizmetlerinizi önce sizden dinler sonrasında kapsamlı anahtar kelime ve teklif araştırması yaparız.

Strateji & Kampanya

İşletmenize özel stratejilerle minimum maliyetli ve yüksek getirili kampanyalar hazırlarız.

Rekabet Analizi

Rakiplerinizi mercek altına alıp gözlemleriz, henüz bilmediğiniz rakipleriniz olabilir.

Sürekli Gelişim

Kullanıcı araştırmaları, veri analizleri ve A/B testleriyle hesabınızı sürekli geliştiririz!

Etkileşimde Bulunmaya Teşvik

İşletmenizin sunacağı çok fazla şey varsa ve daha fazla insanın bunlardan haberdar olması gerekiyorsa, dikkatlerini çekmenizin zamanı gelmiş demektir

Eylemde Bulunmaya Teşvik

İşletmenizin hayranları var; şimdi bunları iyi değerlendirmeye çalışalım. İnsanları alışveriş yapmaya, kaydolmaya ve daha fazlasına teşvik edelim. 

Gaziantep Instagram Reklam Yönetimi

Gaziantep Reklam Yönetimi

Gaziantep’te onlarca müşterisine Instagram reklam yönetimi hizmeti sunan deneyimli ekibimiz sizleri hedeflerinize ulaştıracak veri odaklı reklamlar planlıyor. Potansiyel müşteriler bulabilmek ve marka bilinirliğinizi artırmak için hemen bizimle iletişime geçebilirsiniz!

Instagram Reklam Türleri Nelerdir?

Resimli Reklamlar
Video Reklamlar
Carousel Reklamlar
Slayt Reklamlar
Koleksiyon Reklamları
Hikaye Reklamları
 

Gaziantep Instagram Reklam Fiyatları?

İnstagram Reklamları ile dilediğiniz tutarda reklam harcaması yapabilir, reklamlarınızı istediğiniz zaman durdurabilirsiniz. Yalnızca harcamak istediğiniz kadar ücretlendirilirsiniz

Instagram Reklamlarında Grafik Tasarım Neden Önemlidir?

Hayal gücü ve yaratıcılık temelleri üzerine kurulu bir grafik tasarım çalışması, iletilmek istenen mesajın akılda kalıcı olmasındaki en büyük etkendir. Başarılı grafik tasarım çalışmalarının yer aldığı Instagram reklamlarında görsel olarak kullanıcıların ilgisini çekmektedir. Bu durum da siteyi ziyaret eden kullanıcıların sayısını artırmakta ve Instagram Sayfanızın içinde daha fazla vakit geçirmelerini sağlamaktadır.

En Çok Merak Edilenler

Web Tasarımı Neden Önemlidir?

Teknolojinin gelişimi ve kullanımının artmasıyla birlikte dijitalleşen çağımızda, parmakla gösterilir firma olmanın yollarından biri de web sitesine sahip olmaktan geçer. Sektörde lider konuma gelinmesi ancak olabildiğince geniş kitlelere hizmetleri, ürünleri tanıtmakla mümkündür.

Harika bir web tasarımıyla birlikte günümüz teknolojisinde artık hizmetlerin ulaştırılmasında coğrafi uzaklığın önemi kalmamakla birlikte farklı sahalarda da prestij ve güç kazanılmasına da olanak sağlamaktadır.

Web Tasarıma neden ihtiyaç duyukur

Birden çok farklı amaçla Web Tasarımına ihtiyaç duyulur:

  • Kurumsal tanıtım amacı güden web siteleri
  • Ticari ürün satış ve tanıtımı yapan web siteleri
  • Bireysel makaleler içeren blog siteleri
  • Haber bültenleri içeren web siteleri
  • Sosyal medya web siteleri
  • Online satış veya E-ticaret web siteleri
  • Farklı sektördeki işletme, ürün ve hizmetleri bir araya getiren dizin, liste siteleri gibi farklı sektör ve alanlarda web sitesi tasarımına ihtiyaç duyulur.

Web sitesi açmak ne kadar

Web sitenizin türü, vereceğiniz hizmetlerin sayısı, farklı dillere sahip olup olmaması, projenizin türüne göre kullanılacak barındırma hizmeti ve e-posta hesaplarınızın sayısı, kotasına göre internet siteleri için ücretlendirmeler değişkenlik gösterebilmektedir.  Dünyanın farklı kıtalarında hizmet veren kurumsal bir şirketin web tasarım ihtiyaçları kişisel bir blog veya küçük bir işletmenin sitesine göre oldukça farklılık göstermektedir. Web tasarım fiyatları da ihtiyaçlarınıza göre değişkenlik gösterebilmektedir. Kafanızda projenizle ilgili detayları belirledikten sonra çekinmeden uzmanlarımızdan size ve ihtiyaçlarınıza özel bir teklif alabilirsiniz.

İnternet sitemin tamamlanması ne kadar sürer?

Projenizin türü ve içeriği bu konuda oldukça belirleyici olmakla birlikte normal koşullarda internet sitelerinizi 2-14 iş günü içerisinde teslim edebiliyoruz.

Ödemeyi ne zaman alıyorsunuz?

Sizin için çalışmaya başlamadan önce size özel alan adı, sunucu ve tema satın almaları yapıyoruz. Bu yüzden ödemelerinizin bir kısmını işe başlamadan önce, kalan kısmınıysa siteniz tamamlandıktan sonra yapabilirsiniz.

İnternet sitemin yönetim paneli olacak mı?

Sitelerimizde Dünya’nın en popüler CMS (İçerik Yönetim Sistemi) sistemi WordPress kullanmaktayız. (Dünya’daki her 3 siteden 1’i bu sistemi kullanıyor.) Arzu etmeniz halinde size özel bir kullanıcı oluşturarak yönetim panelimize erişiminiz sağlanacaktır. Kolaylıkla site içerisindeki herhangi bir içeriği değiştirebilir, dilediğiniz şekilde düzenleyebilirsiniz.

İnternet siteme herhangi bir şey ekleyebilir miyim?

Sitenize dilediğiniz zaman istediğinizi ekleyebilirsiniz. Reklam hizmetimizden satın alan müşterilerimiz için gerekli güncellemeler ekibimiz tarafından yapılır.

Grafik Tasarımın hangi alanlarında hizmet veriyorsunuz

Logo tasarım,Sosyal medya , Web içerik , Ambalaj, Matbaa ve reklam adına daha bir çok Grafik tasarım alanında hizmet vermekteyiz.

Ücretsiz Teklif Alın